Dodany: 2011-07-05 10:53:26

Prawo zemstyWydaje Ci się, że każdy ma prawo do zemsty? Clyde Shelton też tak sądzi. Główny bohater filmu Prawo zemsty online to uczciwy człowiek, oddany mąż, przykładny ojciec. Podczas włamania do rodzinnego domu, żona i córka Clyde’a zostają zamordowane.

 

Sprawą tego brutalnego morderstwa zajmuje się Nick Rice, prokurator, któremu bardzo zależy na sławie i dobrym imieniu. Proponuje on oprawcom podpisanie ugody. Tak też się staje. Mordercy unikają kary. Clyde ciągle nie może się pogodzić z faktem, że mordercy jego żony i córki uniknęli odpowiedzialności. Po 10 latach zostaje zabity jeden z oprawców. Clyde staje się podejrzanym i co więcej, przyznaje się do winy. Zaczyna grozić Rice’owi, że jeśli nie zajmie się błędami popełnianymi przez sąd to zabije wszystkich, których ten proces dotyczył. Jak powiedział, tak zrobił. Po pewnym czasie w Filadelfii zaczynają ginąć ważne osobistości. Shelton zręcznie steruje tym wszystkim zza krat.

 

Rice zdaje sobie sprawę, że nie ma z nim żartów. Tym bardziej, że może skrzywdzić jego rodzinę. Zachłanny prokurator stara się dotrzeć do Sheltona i powstrzymać go przed takimi działaniami. Niestety, Clyde jest sprytniejszy. Czy panowie dojdą w końcu do porozumienia? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy oglądając Prawo Zemsty online. Warto też dodać, że Prawo zemsty online to walka dwóch znanych aktorskich nazwisk- Gerarda Butlera i Jamie’go Foxx’a.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo zemsty
Nick: