Dodany: 2011-07-05 09:57:06

ZapowiedźBoisz się swojej przyszłości? Chciałbyś wiedzieć co się wydarzy? Może jednak wolisz żyć w nieświadomości? Zapowiedź online odpowie na pytania o najbliższą przyszłość. Może powinniśmy zacząć się ich bać… John Koestler, w tej roli znakomity Nicolas Cage, to ułożony wykładowca jednej z elitarnych uczelni.

 

Większość wieczorów spędza na topieniu smutków w szklance whisky. Rozpacza po śmierci ukochanej żony, którą stracił w pożarze. Z małżeństwa pozostał mu syn, który podtrzymuje go przy życiu. Pewnego dnia, w szkole Caleba odkopana zostaje kapsuła, którą umieszczono w ziemi 50 lat wcześniej. Zawiera ona rysunki dzieci mówiące o tym jak wyobrażają sobie przyszłość. Każdy uczeń wybiera jedną kartkę. Caleb trafia na obrazek pełen, wydawałoby się, przypadkowych cyfr. Po głębszej analizie, okazuje się, że są to daty wielkich katastrof, które dotknęły ziemię w ciągu mijającego pół wieku.

 

Najważniejszym jest jednak fakt, że zostały jeszcze trzy daty, które dopiero nadejdą… Ten motyw sugeruje, że czeka nas katastrofa na żywo, na ekranie. Zapowiedź online przepełniona jest dobrymi zdjęciami i wyjątkową realizacją. Widać tam z bliska sam moment katastrofy, trwanie i jej ofiary. Zapowiedź online to film wart obejrzenia, nie tylko przez fanów science fiction.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zapowiedź
Nick: