Dodany: 2011-07-05 09:42:44

Przebudzenie Szczęśliwe życie Clay’a, pewnego dnia zostaje urwane. Dotąd wiódł spokojną egzystencję- dużo pracował, dobrze zarabiał, był szczęśliwie zakochany w swojej narzeczonej Sam. Teraz bije się z myślami o własnym życiu. Otóż Clay dowiaduje się, że wykryto u niego chorobę serca.

 

Może go uratować tylko przeszczep. Gdy szpital znajduje dla niego nowe serce, zostaje poddany operacji. Niestety, nie wszystko idzie w dobrym kierunku. Okazuje się, że Clay mimo przyjęcia narkozy, budzi się w trakcie operacji. Jest sparaliżowany ale czuje każdy dotyk, każde muśnięcie, każde nakłucie i rozcięcie. Jest w stanie wszystko usłyszeć i zobaczyć. Wyje z bólu ale nikt nie może mu pomóc. Lekarze nie zdają sobie sprawy z tego, że Clay nie śpi. Jedyną osobą, na którą może się zdać jest Sam, z którą w trakcie choroby a jeszcze przed operacją zdążył wziąć ślub.

 

W trakcie zabiegu Clay odkrywa, że jest ktoś, komu bardzo zależy na jego śmierci. Przebudzenie online to tak naprawdę ukazanie przez reżysera tego, jak funkcjonuje amerykańska służba zdrowia. Joby Harold zrobił z filmu Przebudzenie online kawałek dobrego kina. Produkcja trzyma w napięciu i prawie do jej samego końca nie możemy wychwycić kto skrywa zło pod maską dobra. Przebudzenie online to film z dreszczykiem godny polecenia, szczególnie w deszczowe, zimne wieczory..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przebudzenie
Nick: