Dodany: 2011-07-05 09:10:53

Wyspa tajemnicPiękne widoki Zatoki Bostońskiej, lata 50- te XX wieku i Leonardo DiCaprio… czego chcieć więcej?! Wyspa tajemnic online to psychologiczny dramat na podstawie powieści Amerykanina Denise’a Lehane’a.

 

Obraz wyreżyserował niezastąpiony znawca kina Martin Scorsese. Dwaj federalni zostają wyznaczeni do zbadania sprawy na wyspie Shutter, gdzie mieści się szpital psychiatryczny. Jest to miejsce dla przestępców szczególnie niebezpiecznych. Daniels i jego partner muszą sprawdzić w jaki sposób ze szpitala zniknęła jedna z pacjentek, Rachel. W jej pokoju były kraty a samo pomieszczenie zamykano na cztery spusty.

 

Pracownicy znajdują w jej pokoju zaszyfrowaną wiadomość. W trakcie próby rozwikłania zagadki, Teddy odkrywa, że na terenie szpitala dzieją się dziwne rzeczy. Próbuje też dociec kim tak naprawdę jest dyrektor tego specyficznego miejsca. Wyspa zostaje odcięta od świata po tym jak przechodzi przez nią huragan. Duet DiCaprio i Scorsese daje gwarancję, że film Wyspa tajemnic online nie jest przypadkową produkcją. To dobrze zaaranżowany kawałek kina. Zmusza  nas do wysilenia szarych komórek dlatego warto poruszyć wyobraźnię i obejrzeć film Wyspa tajemnic online..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyspa tajemnic
Nick: