Dodany: 2011-07-05 08:51:44

Nostalgia aniołaDramat Nostalgia anioła online to połączenie realnego świata z fantastyką. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt spoglądania na świat i komentowania go prosto zza grobu?! 14- letnia Susie Salmon zostaje brutalnie zamordowana.

 

Rodzice za wszelką cenę próbują odnaleźć sprawcę, niestety bezskutecznie. Wtedy z pomocą przychodzi Susie, która widzi wszystko z góry. Nastolatka po śmierci spogląda na całą swoją rodzinę, zapłakaną matkę, bezsilnego ojca i stęsknioną siostrę. Widzi też co dzieje się z zakochanym w niej szkolnym kolegą. Najgorszy widok to sąsiad- morderca, który próbuje cały czas zakryć ślady tej okrutnej zbrodni.

 

Susie zdaje sobie sprawę, że musi pomóc rodzinie wszystko poukładać i za wszelką cenę dążyć do sprawiedliwości. Nostalgia anioła online to kolejne dzieło wybitnego zdobywcy Oscara za Władcę Pierścieni, Petera Jacksona. On dokładnie wie czego potrzebuje widz by się rozczulić, zacząć zastanawiać się nad sensem życia i śmierci. Nostalgia anioła online ukazuje nam przekonanie, że śmierć wcale nie jest taka straszna; że nawet tam na górze może być dobrze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nostalgia anioła
Nick: