Dodany: 2011-07-05 08:27:57

Woda dla słoni  href="http://www.klaps.pl/Woda.dla.sloni" title="woda dla słoni">Woda dla słoni online to przepięknie zrealizowana opowieść o miłości. Można by rzecz, że ocierającej się o mezalians. Akcja filmu odbywa się w latach 30- tych. Jacob Jankowski, syn polskich emigrantów dowiaduje się śmierci swoich rodziców, którzy zginęli w wypadku.

 

Chłopak zostaje zdany na siebie. Osierocony student weterynarii zostaje bez pieniędzy, bez domu i niczyjej pomocy. Postanawia rzucić studia na krótko przed uzyskaniem dyplomu. Do miasta w którym żyje przyjeżdża wędrowny cyrk. Jacob postanawia związać z nim od tej pory swoje życie. Pracuje tam jako weterynarz. Dzięki codziennemu kontaktowi ze zwierzętami, bardzo zbliża się do pewnej słonicy. Niechciana przez nikogo Rossie staje się jego powiernikiem.

 

W między czasie Jacob zakochuje się w pięknej ujeżdżaczce koni, Marlenie. Niestety, jest ona żoną tresera Augusta co wplątuję w fabułę filmu motyw miłosnego trójkąta. Reżyser filmu Woda dla słoni online, Francis Lawrence, postawił na dwa bardzo popularne i lubiane nazwiska bowiem główne role należą do Roberta Pattinsona i Reese Witherspoon. Jako para, tworzą na ekranie przepiękny obrazek, dla chociażby którego warto obejrzeć film Woda dla słoni online .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Woda dla słoni 
Nick: