Dodany: 2011-07-05 08:23:15

Ostatnia piosenka Amerykańskie produkcje o amerykańskich nastolatkach zbierają przed ekranami wielu amerykańskich widzów… ale nie tylko ich. Ostatnia piosenka online to film na podstawie powieści Nicholasa Sparksa, która to notabene, sprzedała się w milionach egzemplarzy.

 

Sparks miał dobry pomysł na bestseller- typowa opowiastka o miłości, buncie, walki z własnymi przekonaniami i słabostkami. Do tego dorzucona w roli głównej nastoletnia gwiazdka Disneya- Miley Cyrus. 17-letnia Ronnie traci grunt pod nogami gdy dowiaduje się o rozwodzie swoich rodziców. Jej ojciec postanawia wynieść się z Nowego Jorku i zamieszkać w małym domku na plaży. Przepełniona goryczą Ronnie źle reaguje na fakt, że ma spędzić lato ze swoim ojcem, który wiedzie poukładane życie, jako były pianista i nauczyciel. Ronnie, początkowo niechętna do wyjazdu później całkowicie zmienia zdanie.

 

W trakcie wakacji przeżyje jedne z najpiękniejszych i zarazem najtrudniejszych chwil swojego życia. Przeżyje wspaniałą miłość ale i dramat rodzinny. Odkryje również w sobie talent do muzyki i ku uciesze widzów, nie będzie go zamykała w czterech ścianach. Ostatnia piosenka online to film dla każdego. Może niektórzy stwierdzą, że to dobra opcja dla nastolatek lub gospodyń domowych ale tak naprawdę każdy z nas będzie mógł tam odnaleźć siebie. W każdym bohaterze filmu Ostatnia Piosenka online tkwi cząstka naszych charakterów, czy jest to wrażliwa i zbuntowana nastolatka, muzykalny ojciec czy młody zakochany chłopiec. Oby tylko życie każdego człowiek kończyło się tak szczęśliwie jak kończy się ta opowieść.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ostatnia piosenka 
Nick: