Dodany: 2011-07-05 07:46:11

Sala samobójcówZastanawiałeś się kiedyś nad tym z jaką łatwością logujesz się by sprawdzić pocztę czy na jakiekolwiek forum internetowe? Z jaką łatwością się z tych rzeczy wylogowujesz? Myślałeś kiedyś o tym czy z życiem da się zrobić tak samo?

 

Sala samobójców online to opowieść o tym jak bardzo można się zatracić w wirtualnym świecie. Głównym bohaterem filmu jest Dominik, w którego rolę wcielił się jeden ze zdolniejszych aktorów młodego pokolenia, Kuba Gierszał. Chłopak pochodzi z bogatego domu, ma multum znajomych, jego dziewczyną jest najładniejsza uczennica w szkole, jest fanatykiem drogich gadżetów i dobrych imprez. Nadchodzi moment w którym jeden dzień zmienia wszystko. Poznaje w sieci dziewczyną, która wprowadza go do tytułowej sali samobójców.

 

Dominik wciąga się w ten świat bez reszty. Już w tym momencie filmu możemy domyślić się, że ta historia nie skończy się dobrze. Sala samobójców online to pierwsza tego typu produkcja w Polsce. Wyszła spod ręki młodego polskiego reżysera Jana Komasy. Sala Samobójców online nie stroni od scen prawdziwych, realistycznych, seksualnych, homofobicznych. Wszystko to ukazuje nam prawdę dzisiejszego świata, zarówno wirtualnego jak i tego w realu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sala samobójców
Nick: