Dodany: 2011-07-04 13:55:34

Sex StorySex story online to opowieść o pięknej, wyzwolonej singielce i przystojnym, mającym na chwilę obecną dość związków, mężczyzną. Emma to inteligentna, urocza, dobrze zarabiająca lekarka.

 

Adam to istne ‘ciacho’ unikające związkowych stałości z powodu niezręcznej sytuacji- otóż jego ojciec zaczął spotykać się jego byłą dziewczyną. Starzy znajomi spotykają się pewnego dnia po latach i postanawiają zostać klasycznymi przyjaciółmi. Bez emocji, uczuć, smutków, problemów, pretensji- powszechnie nazywa się to związkiem bez zobowiązań. Decydują się na uprawiane seksu bez żadnych zbędnych podtekstów. Lecz jak to w życiu bywa, jedna strona zawsze czuje inaczej niż druga.

 

Adam próbując zbliżyć się do Emmy, zostaje odrzucony. Nie poddaje się jednak i ciągle próbuje roztopić lodowate serce dziewczyny. Duet dwojga seksownych ludzi świata show bussinesu, czyli Natalie Portman i Ashtona Kutcher’a nie pozwolą nam oderwać oczu od Sex Story online. Film przepełniony jest sytuacyjnymi gagami, łóżkowymi scenami i tolerowanym przez większość widzów poczuciem humoru. Wszyscy ci, którzy lubią happy end nie zawiodą się. Sex story online kończy się szczęśliwie, zresztą jak większość amerykańskich komedii..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sex Story
Nick: