Dodany: 2011-07-04 13:53:09

Duże dzieciSalwa śmiechu, pięciu dość wybitnych aktorów komediowych i wspomnienia z dzieciństwa- oto główne zalety filmu Duże dzieci online. Po 30 latach, piątka przyjaciół spotyka się na pogrzebie trenera koszykówki.

 

Każdy z nich ma już swoją rodzinę, mniejszą czy większą, z dziećmi czy bez. Weekendowy pobyt spędzają w domku nad pięknym jeziorem, który to niegdyś należał właśnie do zmarłego trenera. Starzy przyjaciele postanawiają wrócić nie tylko myślami ale i czynami do czasów swojego dzieciństwa. Próbują przy tym pokazać dzieciom jak kiedyś spędzało się wolny czas.

 

Nie wszystkie ich pomysły są do końca moralne i zdrowe ale dzięki temu, oglądając Duże Dzieci online nie możemy powstrzymać się od śmiechu. Amerykańska produkcja naszpikowana jest znanymi w hollywoodzkim światku nazwiskami takimi jak- Adam Sandler, Rob Schneider, Chris Rock, Kevin James, David Spade, Steve Buscemi czy urocza Salma Hayek. Cała ta plejada gwiazd gwarantuje pełen sukces filmu. Jeśli masz ochotę popłakać się ze śmiechu, Duże dzieci online powinieneś obejrzeć już teraz..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Duże dzieci
Nick: