Dodany: 2011-07-04 13:40:30

American Pie 7: Księga MiłościZapewne każdy z fanów amerykańskiej komedii American Pie miał w swoim życiu moment, w którym szarlotka nie kojarzyła mu się zbyt dobrze ;) American Pie 7: Księga Miłości online to pozycja obowiązkowa dla wszystkich zachwycających się typowo seksistowskim poczuciem humoru.

 

American Pie 7: Księga Miłości online ukazuje się równo 10 lat po pierwszej słynnej części z szarlotką w roli głównej, zresztą jak mówi o tym sam tytuł filmu. Bohaterami nadal jest trzech prawiczków, tkwiących w swoim aseksualnym nieszczęściu. Pewnego dnia Jim. Steve i spółka znajdują w szkolnej bibliotece biblię miłości. Księga uległa niestety zniszczeniu dlatego właśnie jej zawartość nie jest do końca znana.

 

Panowie postanawiają odkryć części, do których nie mogą się dobrać. Zaliczenie panienki czy ujmując inaczej- utrata dziewictwa, jest jak w każdej części sprawą priorytetową. Dzięki odnalezionej księdze bohaterowie filmu American Pie 7: Księga Miłości online przeniosą się w świat pełen wrażeń, głębokich oddechów, wzruszeń, poruszeń i bicia serca..

Dodaj nowy komentarz do artykułu American Pie 7: Księga Miłości
Nick: