Dodany: 2011-07-04 13:36:53

Och, Karol 2Znany serial o słynnym podrywaczu doczekał się wersji pełnometrażowej. Och, Karol 2 online to polska komedia z przystojnym mężczyzną i pięknymi kobietami w tle. Obrazek w sam raz dla wielbicieli filmów o miłosnych perypetiach.

 

Film Och, Karol 2 online można by nazwać cukierkową opowieścią gdyby nie fakt, że zachowanie głównego bohatera jest raczej amoralne. Karol, w tej roli Piotr Adamczyk, nie potrafi żyć bez kobiet. Mimo, że ma uroczą narzeczoną Marię z którą mieszka w wielkim pięknym domu, jeździ luksusowym sportowym autem, zarabia furę pieniędzy, nie potrafi niestety oprzeć się kobietom. Uwielbia seks i równie często jak o nim myśli, zwyczajnie z niego korzysta. W jednym czasie dogadza trzem kochankom. Wanda to wielbicielka pejczy, lateksu i kajdanek; dość zaborcza. Paulina to typowa baby doll, słodka, infantylna, nie grzesząca inteligencją kobietka. Najchętniej prezentuje się z lizakiem w ustach.

 

Irena to trochę zwyczajna, uwielbiająca gotować pani domu, ale przy tym bardzo namiętna. Karol niezmiernie dobrze radzi sobie ze wszystkimi kobietami, których sercem do tej pory zawładnął. Pewnego pięknego dnia, szczęście pryska jak bańka mydlana. Po powrocie do domu, nasz główny bohater zastaje w nim swoją narzeczoną oraz wszystkie kochanki. Niewyżyte, napalone i namiętne kobiety postanawiają pokazać swojemu mężczyźnie co znaczy seks non stop. Film Och, Karol 2 online to obraz w którym znajdziemy sporą dawkę humoru, piękne i modnie ubrane kobiety, przystojnego don juan’a a na koniec sami wyciągniemy z niego morał.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Och, Karol 2
Nick: