Dodany: 2011-07-04 13:28:35

Kac Vegas w BangkokuPotrzebujesz chwili relaksu w doborowym towarzystwie? Phil, Stu, Alan i Doug zabiorą Cię na niezapomniany wieczór kawalerski. Kac Vegas w Bangkoku online to komedia przesycona według niektórych niesmacznym, według innych wyrafinowanym poczuciem humoru.

 

Z której strony by jednak nie zajrzeć, specyficznego humoru w filmie Kac Vegas w Bangkoku online nie brakuje. Znany z pierwszej części dentysta Stu, zamierza ożenić się z przeuroczą Tajką Lauren. Ślub ma odbyć się w rodzinnym kraju owej damy, czyli Tajlandii. Każdy z bohaterów ma swoją wizję imprezowania przed ślubem przyjaciela.

 

Phil chce typowej imprezy z kobietami i alkoholem w roli głównej podczas gdy Stu pragnie spokojnego branchu. Do tego wszystkiego zjawia się Alan, pechowy dziwak, zawzięcie pragnący dokuczyć młodszemu bratu Lauren, który to notabene okazuje się 16- letnim geniuszem.  Panowie zbierają się na plaży by uczcić wieczór kawalerski Stu. Sięgają po jedno piwo i… budzą się w Bangkoku! By zobaczyć jak wessie ich to miasto, kto tym razem się zgubi i czy pojawi się w tej części pseudo gangster i fanatyk kokainy Chow trzeba koniecznie obejrzeć Kac Vegas w Bangkoku online..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kac Vegas w Bangkoku
Nick: