Dodany: 2011-07-04 13:25:39

Resident Evil: AfterlifePrzenieś się w fantastyczny a może fanatyczny świat  Resident Evil: Afterlife online. To trzecia część serii o walce dobra ze złem. Resident Evil: Afterlife online ukazuje widzom świat opanowany przez wirus.

 

Ten niszczycielski czynnik zamienia w żywe trupy tych, którym do tej pory biło serce. Główna bohaterka filmu, Alice, w tej roli niezastąpiona Milla Jovovich, ciągle podróżuje i ratuje tych, którzy ocaleli. Jej heroiczna postawa każe nam myśleć o niej jako tej dobrej, tej uczciwej, tej wrażliwej. I właśnie tak w filmowej rzeczywistości jest.

 

Alice toczy niekończącą się walkę z Umbrellą, korporacją odpowiedzialną za to, że wirus otacza ludzi w niespodziewanie szybkim tempie. Nadchodzi moment w którym sama nie daje sobie rady, wtedy właśnie pojawia się u jej boku stary przyjaciel. Proponuje przenieść ocalałych ludzi do Los Angeles. Niestety, spotyka ich tam niemiła niespodzianka. W mieście pojawiają się tysiące zombie. Śmiertelna pułapka- to właśnie ona spędza sen z powiek Alice i jej towarzyszom. Jak z tego wybrną? Dowiecie się oglądając Resident Evil: Afterlife online.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Resident Evil: Afterlife
Nick: