Dodany: 2011-07-01 14:21:39

Zejście 2 Krzyk, krzyk i jeszcze raz krzyk oraz mutanci… to właśnie te dwie rzeczy dominują w produkcji Zejście 2 online. Kontynuacja świetnego, odnoszącego sukcesy na całym świecie horroru nie zawodzi swoich wiernych widzów.

 

Ponownie spotykamy się z bohaterkami, prawie feministkami, miejscowym szeryfem i potworami z jaskini. Początek filmu Zejście 2 to powrót Sarah Carter, która jako jedyna wydostaje się z jaskini w Appalachach do której zeszła wraz z przyjaciółkami. Po dotarciu do miasteczka zostaje zmuszona przez szeryfa Redmond’a Vaines’a do zejścia po raz kolejny w celu odnalezienia pozostałych pięciu kobiet. Sarah chcąc pomóc ratownikom schodzi pod ziemię.

 

Tam zaczyna jej się wszystko przypominać. Zejście 2 online to film z gatunku mrożących krew w żyłach. Mamy tu do czynienia z potworami żądnymi krwi i spragnionymi zemsty. Każdy z fanów takiego rodzaju filmów powinien obowiązkowo obejrzeć Zejście 2 online pamiętając przy tym, że zombie to tylko nasza wyobraźnia. Co jednak powiedzą na to alpiniści i grotołazy? Zapytajcie sami….

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zejście 2
Nick: