Dodany: 2011-07-01 14:18:07

Opętani Małe miasteczko, amerykański rząd próbujący zatuszować swoje błędy, farmerzy i szeryf- to nazwijmy ich, głównymi, bohaterowie filmu Opętani online. Remake słynnego horroru z 1973 roku opowiada o tajemniczej substancji, która powoduje w mieszkańcach małego miasteczka chęć zabijania.

 

Wszystko to sprawka Amerykańskiego rządu, któremu wymknął się spod kontroli śmiercionośny wirus. Rozprzestrzenia się on z prędkością światła, z czym nie mogą sobie poradzić ani rząd ani wojsko. Początek filmu przynosi nam scenę na boisku podczas gry w baseball. Pojawia się tam mężczyzna z rewolwerem w dłoniach, który pragnie zastrzelić kogokolwiek. Jest głodny zemsty i chce zabijać. Można by spokojnie rzec, że zagłada jest blisko.

 

Breck Eisner, reżyser filmu Opętani online pokazuje nam brutalność, mściwość i sceny pełne przelanej krwi. Główny bohater filmu to szeryf Dutton i jego żona, mieszkający na przedmieściach Ogden Marsh. Reżyser filmu Opętani online stara się również pokazać nieporadność Amerykańskiego rządu, którego błędy za żadne skarby nie ujrzą światła dziennego. Mało tego, pozwoli by tysiące ludzi cierpiało przez jego zaniedbania.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opętani
Nick: