Dodany: 2011-07-01 14:09:43

Paranormal Activity 2Zjawiska paranormalne od wieków były wykorzystywane jako dobra fabuła filmu. Tak też stało się w przypadku filmu Paranormal Activity 2online. To kolejna część słynnego amerykańskiego horroru.

 

Typowa, spokojna rodzina postanawia wprowadzić się do nowego domu na przedmieściach miasta. Pewnego, zwykłego dnia zauważają coś niepokojącego- totalny bałagan w domu. Święcie przekonani, że to sprawka jakiś wandali decydują się na zainstalowanie kamer w całym domu. Ich nieświadomość, niestety przyniesie ze sobą nieoczekiwany skutek. W ich poukładanym życiu pojawia się zło. Demonowi zależy w szczególności na małym synku Daniela i Kristi Rayów- Hunterze.

 

Paranormal Activity 2 online to równie dobre dzieło co jego poprzednik. Trzymająca w napięciu opowieść o duchach, niezwykłych odgłosach i chęci pokonania zła zasługuje na miano kawałka dobrego kina. Przerażenie widza spaja w całość formuła filmu, czyli obraz z przemysłowych kamer. Przez taki zabieg historia wydaje się bardziej realna. Reasumując, czy wierzysz w duchy czy nie, czy jesteś ateistą czy katolikiem a może scjentologiem, film Paranormal Activity 2 online powinieneś mieć już za sobą.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Paranormal Activity 2
Nick: