Dodany: 2011-07-01 14:01:32

Pluję na twój gróbSą zbrodnie tak przerażające, że jedyną sprawiedliwością jest zemsta… To przesłanie odzwierciedla fabułę filmu Pluję na twój grób online. To remake słynnego horroru z 1978. Młoda pisarka, w której rolę wciela się Sarah Butler, chce w spokoju stworzyć swoją nową powieść.

 

W tym celu postanawia wyjechać do małej chatki na oddalonej od wielkomiejskiego zgiełku wsi. Jak wszyscy wiemy, w takich miejscach nie zawsze bywa bezpiecznie. Nie inaczej jest także w filmie Pluję Na Twój Grób online. Główna bohaterka zostaje napadnięta i zgwałcona przez miejscowych zbirów. Udaje jej się uciec. Mimo wstrząsu i upokorzenia, które przeżywa postanawia sama zemścić się na zwyrodnialcach.

 

W końcu dochodzi do tego, że subtelna, młoda kobieta zamienia się w żądnego krwi kata. Film Pluję na twój grób online powinni oglądać widzowie o wyjątkowo mocnych nerwach. Reżyser Steven R. Monroe nie szczędzi obrazów brutalnego, wielokrotnego gwałtu z dość szczegółowymi elementami. Podobnie jest w przypadku scen zemsty, które ukazują pełno krwi, cierpienia, bólu i pogardy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pluję na twój grób
Nick: