Dodany: 2011-07-01 13:53:14

Chrzest Walka dobra ze złem to inspiracja wielu dziedzin życia- filmów, książek, gier, bajek etc. W filmie Chrzest online ukazane jest brutalne zło w postaci gangsterskich porachunków oraz czyste dobro w postaci nowonarodzonego dziecka.

 

Główny bohater filmu, Michał, ucieka z małego miasteczka, Tarnowa,  do paszczy wielkiego świata, czyli Warszawy. Wszystko po to, by zapomnieć o swojej kiepskiej przeszłości. Zakłada własną firmę i zamieszkuje w stolicy z piękną żoną Magdą i synkiem w luksusowym apartamencie. Niestety sielanka może być w każdej chwili przerwana ponieważ nieczysta przeszłość Michała ciągnie za sobą wyrok mafii na jego osobę.

 

By ocalić swoją rodzinę, Michał sprowadza do Warszawy Janka, dawnego przyjaciela i prosi go by został ojcem chrzestnym nowonarodzonego potomka. Janek, niegdyś zachwycony kryminalnym stylem życia swojego kumpla, też chce zarabiać duże pieniądze w łatwy sposób. Kręci go bieganie z giwerami, niebezpiecznie szybka jazda samochodem i picie wódki bez umiaru. Chrzest online
 to drugi po Mojej Krwi, film młodego reżysera Marcina Wrony. Nie ukrywa on mało poczciwych zamiarów bohaterów, nie „słodzi”, nie robi z filmu komedii. Chrzest online to obowiązkowa pozycja dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących ambitne polskie kino młodego pokolenia.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Chrzest
Nick: