Dodany: 2011-07-01 13:31:57

Charlie St CloudEgzystencja na rozdrożu… tak w skrócie można by trzema słowami opisać film Charlie St Cloud online. Oparta na powieści kanadyjsko- amerykańska produkcja opowiada o życiu między dwoma światami- żywych i martwych.

 

Główny bohater filmu Charlie St Cloud online to uroczy, utalentowany i zdolny młody mężczyzna. Pewnego dnia jego życie prawie całkowicie się zmienia. Umiera jego młodszy brat. Charlie żyje z poczuciem winy, że cudem wyszedł z wypadku samochodowego a jego brata nie udało się uratować. Od momentu pogrzebu Charlie spotyka ducha swojego braciszka i codziennie z nim rozmawia. Składają sobie przyrzeczenie, które obaj konsekwentnie wypełniają. Nadchodzi jednak moment w którym pojawia się dawna koleżanka ze szkoły Charliego. Tess, bo tak ma na imię, próbuje zdobyć uczucie przystojnego chłopaka.

 

Charlie nie dopuszcza jednak do siebie myśli o ułożeniu życia z kobietą podczas gdy spełnia braterską przysięgę. Charlie St Cloud online to melodramat z domieszką fantasy. Opowieść o tym jak można zagubić się w świecie duchów i pozwolić by prawdziwe życie ciągle nas omijało. By nie zgubić sensu egzystencji i nie zapominać o planach na przyszłość, warto obejrzeć tę produkcję z bożyszczem nastolatek, Zackiem Efronem, w roli głównej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Charlie St Cloud
Nick: