Dodany: 2011-07-01 12:16:49

Wielki MikeLubisz klasyczne wyciskacze łez? Nie możesz więc darować sobie obejrzenia filmu Wielki Mike online. Ta amerykańska produkcja oparta na książce Michaela Lewisa „The Blind Side: Evolution Of The Game” przedstawia historię życia Michaela Ohera.

 

To czarnoskóry gwiazdor futbolu, który zostaje jednym z najlepszych i najwięcej zarabiających sportowców w Stanach Zjednoczonych. Michael, za młodu bezdomny, poznaje w szkole Seana, chłopca z bogatego domu. Jego matka Leigh Anne Tuohy, pełna miłości i współczucia, zabiera Mike’a do swojego domu. Staje się dla niej kolejnym synem a dla biologicznych dzieci- starszym bratem. Nastolatek jest oczarowany i onieśmielony nową, kochającą rodziną; postanawia spełnić marzenia i dostać się do drużyny futbolowej. Film Wielki Mike online pokazuje jak silna potrafi być rodzina i miłość matki do dziecka, nawet przybranego.

 

W rolę Leigh Anne Tuohy wcieliła się dobrze wszystkim znana Sandra Bullock. Była to zapewne jedna z jej najlepszych decyzji ponieważ po premierze filmu otrzymała pierwszego w swoim życiu Oscara dla najlepszej aktorki. Wielki Mike online to rozpoczynająca się niezbyt pozytywnie ale za to kończąca się happy endem opowieść o miłości, poświęceniu i woli walki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wielki Mike
Nick: