Dodany: 2011-07-01 12:01:41

Bez mojej zgodyBez mojej zgody online, to klasyczny amerykański film gdzie głównymi bohaterami są członkowie rodzinny. Dokładnie, Sara i Braian, to rodzice dwóch dziewczynek, Annie i Kate.

 

Starsza z ich córek, Kate, w młodym wieku zapadał na białaczkę, z którą walczy już od bardzo dawna, młodsza córka, Annie jest z kolei okazem zdrowie, ale jest ciągle męczona i za wszelką cenne pomaga swojej starszej siostrze, która z  dnia na dzień toczy walkę o przeżycie. Dziwna przypadłość, że jedna z córek idealnie uzupełnia drugą powoduje, że pewnego dnia młodsza Annie odkrywa bardzo bolesną prawdę dotyczącą swojego poczęcia.

 

Prawda jaką odkryła zaskoczy na pewno każdego widza oglądającego Bez mojej zgody online. Oczywiście nie zdradzę tajemnicy, ale powiem tylko, że jest to bardzo ciężka sprawa. Jak teraz będzie wyglądała współpraca dwóch sióstr? Czy Annie się zmieni? O tym dowiemy się oglądając Bez mojej zgody online. Moim zdaniem jest to idealny film na jakieś długie wieczory. Kto lubi dramaty obyczajowe, to w tym filmie się zakocha..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bez mojej zgody
Nick: