Dodany: 2011-07-01 11:45:22

Sezon Na Misia 3 Sezon na misia 3 online, to kolejna bajka, która powstała tylko po to żeby dawać ludziom, a zwłaszcza maluchom niezapomniane chwile związane z czymś takim jak miłe spędzanie wolnego czasu.

 

Jak pewnie wszyscy wiemy, to czasem bajki takie jak Sezon na misia 3 online są dla naszych dzieci zbawieniem i sposobem na zajęcie ich i przerwę przed jakimiś zabawami. Sezon Na Misia 3 online to już 3 część bardzo barwnej bajki opowiadającej o przygodach dwóch leśnych kumpli, Elliota i Bogusia. Niecierpliwy miś chcąc ruszyć w końcu na jakąś wycieczkę postanawia zrobić to sam. Na swej drodze napotyka objazdowy cyrk. Zafascynowany sposobem życia w cyrku zaprzyjaźnia się z tamtejszym niedźwiedziem i zamienia się z nim rolami.

 

Oczywiście występowanie w cyrku nie trwa długo, ponieważ po kilku dniach postoju cyrkowcy postanawiają się udać do Rosji. Boguś znajduje się wtedy w wielkich tarapatach, a jego leśni znajomi na czele z Elliotem ruszają mu na ratunek. Czy uda się uwolnić Bogusia z rąk cyrkowców? A może cała banda zwierzaków wybierze się w podróż z cyrkiem? O tym przekonamy się oglądając całą bajkę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sezon Na Misia 3
Nick: