Dodany: 2011-07-01 11:44:45

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurówEpoka lodowcowa 3: Era dinozaurów online to kolejna część sagi opowiadającej o przygodach prehistorycznych zwierząt. Mamut- Maniek, jego dziewczyna, Ela, leniwiec- Sid, tygrys szablozębny- Diego i dwójka oposów- Ździch i Edek, to główni bohaterowie bajki takiej jak epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów online.

 

Ta część zaczyna się od momentu kiedy Sid znajduje pod ziemią 3 jaja, którymi postanawia się zaopiekować. Niestety nie podoba się to właścicielce jaj, czyli pani tyranozaur, która z powrotem zabiera jaja, a zdegustowany Sid rusza za nią. Reszta stada nie może zostawić będącego w tarapatach leniwca i rusza mu na pomoc. Jak dalej rozwinie się pomoc dla Sida? Czy będąca w ciąży Ela, urodzi małego mamuta? 

 

Wszystkie te nasze zapytania zostaną rozwiązane wraz z biegiem całego filmu. Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów online, to idealna sprawa dla całej rodziny, która na pewno spodoba się najmłodszym jej członkom dla których gadające zwierzaki, których nie spotkamy w ZOO to istna wisienka na torcie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
Nick: