Dodany: 2011-07-01 11:11:25

Jak wytresować smokaJak wytresować smoka online to bardzo fajna przygodowa bajka, która przenosi widza w starożytny świat wikingów. Czkawka, to nastoletni wiking i główny bohater bajki Jak wytresować smoka online.

 

Oczywiście odbiega on warunkami fizycznymi od swoich rówieśników i dlatego jest odsuwany od reszty grupy. Niestety jest synem wodza i wymaga się od niego bardzo dużo. Czkawka żyje w czasach, gdzie na niebie latały smoki, a jednym z najstraszniejszych jest Czarna Furia. Czkawka pewnego razu jest świadkiem tego jak w lesie spadło coś z nieba. Jak się późnij okazało była to właśnie Czarna Furia. Smok w pierwszej chwili jest bardzo nieprzyjaźnie nastawiony do młodego wikinga, ale kiedy odkrywa, że ten chce mu pomoc powoli zaczyna lubić chłopca. Dziwne zachowanie ciągle znikającego chłopca obserwuje jego koleżanka ze szkoły, Astrid. Dziewczyna w końcu odkrywa sekret chłopca, który karmi i opiekuje się rannym i uwięzionym smokiem w kanionie.

 

Oczywiście teraz Astrid, która naśmiewała się z chłopca zbliża się do niego i razem dzielnie pielęgnują Czarną Furię. Niestety sielanka nie trwa długo, gdyż smoki szukają malucha i coraz częściej atakują wioski. Jak potoczy się dalsza gra? Czy Czarna Furia pomoże zniszczyć kryjówkę smoka- króla? O tym dowiemy się oglądając Jak wytresować smoka online, który powstał na podstawie książki.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wytresować smoka
Nick: