Dodany: 2011-07-01 10:51:45

Shrek ForeverW dzisiejszych czasach coraz częściej możemy spotkać się z czymś takim jak to, że wielu z nas w swoim życiu ogląda bajki. Przykładem takiej bardzo fajnej i popularnej bajki jest Shrek Forever online.

 

Wprawdzie jest to ostatnia już część sagi o dzielnym ogrze, ale możemy być pewni, że dostarczy nam ona równie wiele śmiesznych sytuacji jak wcześniejsze wersje. Przede wszystkim, Shrek, jako szczęśliwy ojciec i mąż mieszka sobie na swoim bagnie z Fioną. Niestety zgiełk i ciągła potrzeba opiekowania się nad wszędobylskimi dziećmi powoduje, że ogr pragnie zmian i powrotu do przeszłości. Oczywiście tą chęć wykorzystuje podstępny Rumpelnicki, który zawiera pakt z ogrem na mocy którego to on rządzi Królestwem.

 

W jego bajce na ogry się poluje, a Fiona stoi na czele rebelianckiej armii ogrów. Shrek musi na nowo zyskać starych przyjaciół i spowodować, że po połączeniu sił będą mogli stawić czoła podstępnemu Rumpelnickiemu. Mają na to 24 godziny… czy im się uda? To zależy już od nich samych. Shrek Forever online to bajka dla każdego z nas. Poza tym gadający ogr i kot, który włada mieczem niczym muszkieter to dla nas smakowity kasek, a taki znajdziemy w Shrek Forever online..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Shrek Forever
Nick: