Dodany: 2011-07-01 10:28:29

MadagaskarMadagaskar online to bardzo popularna bajka, która już po pierwszym swoim sezonie zyskała sobie bardzo dużą grupę swoich fanów. Bajka Madagaskar online opowiada historię 4 przyjaciół z nowojorskiego ZOO.

 

Lew- Alex, hipopotamica- Gloria, żyrafa- Nelman i zebra- Marty wiodą spokojne życie właśnie w tym ZOO. Jednak pewnego dnia u zebry zrodził się pomysł zwiedzenia miasta. Oczywiście ucieczkę zorganizowały inteligentne pingwiny. W nocy Alex zauważył nieobecność przyjaciela i wraz z resztą znajomych ruszyli na poszukiwania Martyego. Oczywiście cztery dzikie zwierzęta na mieście zawsze przyciągną uwagę służb miejskich. Tak samo było teraz. Zwierzęta zostały uśpione i umieszczone w klatkach na statku z transportem do Afryki.

 

Niestety pingwinom nie spodobała się opcja podróży i zdecydowały się przejąć statek i ruszyć na Antarktydę. Plan przejęcie powiódł się ale zwierzęta dotarły do nieznanego lądu, który później okazał się Madagaskarem. Oczywiście na wyspie spotkało ich mnóstwo przygód, o których nie będę wspominał. Słynne „wyginam śmiało ciało” i taniec wszystkich lemurów to znak rozpoznawczy bajki. Madagaskar online to kino dla całej rodziny, a zwłaszcza dla maluchów, dla których gadające zwierzaki to nie lada gratka.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Madagaskar
Nick: