Dodany: 2011-06-24 09:57:05

HuśtawkaNiektórzy z ans uważają, ze polskie kino to nic ambitnego, które stawia tylko i wyłącznie na komercję i jakieś mało śmieszne komedie, które tak naprawdę niczego nie uczą i nic nam nie dają, poza utratą pieniędzy w kasie biletowej w kinie.

 

To jest błędna spostrzeżenie, a doskonałym przykładem tego, że Polak tez potrafi jest film Tomasza Lewkowicza, Huśtawka online. Jest to przykład prawdziwej polskiej rzeczywistości. Bardzo dobrze dobrana obsada aktorska powoduje, że wielu z nas może doszukać się w postaciach głównych bohaterów jakiś wspólnych cech z samym sobą. Michał, przykładny mąż i ojciec, mający piękną żonę, i córeczkę popada w zauroczenie w kobiecie, która raczej nie jest mu pisana. Młoda i bardzo seksowna Karolina, budzi w Michale to czego nie odczuwał wcześniej, namiętność. Niestety wszystko co dobre nie może trwać wiecznie.

 

Karolina daje Michałowi ultimatum, które mówi wprost, albo żona, albo ona. Oczywiście mężczyzna nie potrafi dokonać wyboru, dlatego wybór dokona się sam... Huśtawka online, to tylko na pozór banalnie brzmiąca historia rodem z polskiej rzeczywistości. Moim zdaniem Huśtawka online, to film, który warto zobaczyć, bo jest on naprawdę dobry, a każdy z nas odnajdzie w postaciach tam występujących cząstkę siebie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Huśtawka
Nick: