Dodany: 2011-06-24 09:51:03

Poznasz przystojnego brunetaWoody Allen, to dla niektórych z nas Mistrz kina. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie na pewno. Poznasz przystojnego bruneta online to jego ostatnia z jego komedii. Można powiedzieć, że allenowski charakter filmu znów dał o siebie znać ponieważ Poznasz przystojnego bruneta online to zwariowana opowieść o zagmatwanych perypetiach dwóch par.

 

Alf i Helena to para dojrzałych osób, którzy borykają się z swoimi zawirowaniami miłosnymi, za które po części odpowiedzialni są  ich „dzieci”, a dokładnie córka Sally i jej mąż Roy. Film jest bardzo bogaty w wszelkiego rodzaju gagi i śmieszne sytuacje, które na pewno będą budziły wśród nas śmiech. Anthony Hopkins, Naomi Watts, Gemma Jones, czy Josh Brolin zadbają o to, żebyśmy mogli się zrelaksować i spojrzeć nieco inaczej na nasze dotychczasowe życie i związki.

 

Poza tym, Poznasz przystojnego bruneta online, to komedia, która niesie ze sobą przesłanie i morał, który sprytnie umieszcza w swoich dziełach Woody Allen. Co dokładnie chce nam powiedzieć, co przekazać i czego nauczyć, to dowiemy się już podczas oglądania samego filmu, który gorąco polecam..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Poznasz przystojnego bruneta
Nick: