Dodany: 2011-06-24 09:33:32

Saga "Zmierzch": ZaćmienieSaga "Zmierzch": Zaćmienie online, to kolejna, już trzecia seria przygód opowiadających o zakazanej miłości dwójki ludzi, którzy pochodzą z innych światów. Wampir- Edward i jego wybranka Bella- człowiek są w sobie zakochani po uszy i razem cieszą się z życia.

 

Po sesji nieszczęść jakie wywołało ich ostatnie rozstanie decydują się być razem mimo wszystko. Jackob- wilkołak, który również kocha Bellę, jest o nią bardzo zazdrosny i przysiągł, że zawsze będzie o nią walczył. Być może jego deklaracja się przyda, ponieważ po Bellę kroczy jej odwieczny wróg, jakim jest wampirzyca Wiktoria. Na czele armii nowych wampirów rusza ona do Forks, by zemścić się na Cullenach i Belli.

 

Jakie będzie rozwiązanie całego konfliktu? Czy Edward i Jackob będą współpracować i pomogą sobie nawzajem? Co zrobi Bella? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy oglądając trzecią część filmu Saga "Zmierzch": Zaćmienie online. Oczywiście coś takiego jak Saga "Zmierzch": Zaćmienie online to bardzo dobry film, który na pewno wzbudzi w nas niezapomniane wrażenia. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Saga "Zmierzch": Zaćmienie
Nick: