Dodany: 2011-06-24 09:24:35

ZmierzchZmierzch online, to pierwsza część przygód, w którym zderzają się ze sobą trzy światy: świat wampirów, wilkołaków i zwykłych ludzi. Bella, główna bohaterka przeprowadza się do Forks do swojego ojca.

 

Zaczyna naukę w okolicznej szkole, gdzie poznaje wielu młodych i zabawnych ludzi. Jednak jej uwagę przykuwa najprzystojniejszy, ale zarazem najbardziej tajemniczy chłopak. Edward, to wampir, w którym Bella się zakochuje. Niestety przeciwnikiem ich miłości jest niepohamowana żądza krwi jaką czuje Edward. Oczywiście, wszystko da się okiełznać, dlatego Edward dzielnie walczy z swoim zewem.

 

Niestety poza Cullenami w mieście pojawiają się kolejne 3 wampiry, które za wszelką cenę chcą zasmakować krwi Belli, ponieważ ta ma specyficzny aromat, który dodatkowo przyciąga uwagę wampirów. Jak zachowają się Cullenowie? Co zrobi Edward? A może do walki wkroczy dawny przyjaciel Belli, Jackob, który jest przeciwnikiem wampirów, bo w nim płynie krew wilkołaka... o tym dowiemy się już z samego filmu Zmierzch online. Oczywiście film powstał na podstawie powieści o tytule Zmierzch online..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zmierzch
Nick: