Dodany: 2011-06-24 09:03:46

Saga Saga "Zmierzch": Przed Świtem - Część 1 online, to pierwsza część ostatniej już cześć sagi opowiadającej o niezwykłym uczuciu Wampira i człowieka. Oparty na powieści film, zdobywa bardzo dużą grupę ludzi, którzy wielbią go za jego fabułę i chyba przede wszystkim za Roberta Pattinsona, który po wcieleniu się w rolę Edwarda, zdobył serce każdej nastolatki na świecie.

 

Saga "Zmierzch": Przed Świtem - Część 1 online, to kontynuacja perypetii i losów Edwarda i Belli. Młodzi zakochani pobierają się i udają się na podróż poślubną w okolice Brazylii, tam beztrosko spędzają czas, aż do momentu kiedy Bella zaczyna mieć omamy i majaczy. Przyczyną, która to wywołała jest poczęte dziecko. Oczywiście jest to wielkie niebezpieczeństwo, ponieważ dziecko człowieka i wampira nie może być czymś normalnym. Bella dowiaduje się o zagrożeniu jakim jest jej śmierć w chwili narodzin wampira.

 

Oczywiście mimo tego decyduje się urodzić dziecko. Poza tym Jackob, wspólnie z wilkami dowiaduje się o zagrożeniu jakim jest nowy wampir i decyduje się na zabicie go. Poza tym Volturi zaniepokojone pojawieniem się nowego członka rodziny zaczynają ponownie coś knuć, przeciwko młodym. Jak potoczą się losy Edwarda i Belli? Co zrobią wampiry, by walczyć o swoje? Jak zachowa się sama Bella? Na te i inne pytania poznamy odpowiedź już nie długo... Saga "Zmierzch": Przed Świtem - Część 1 online, tego nie można przegapić!

Dodaj nowy komentarz do artykułu Saga "Zmierzch": Przed Świtem - Część 1
Nick: