Dodany: 2011-06-24 08:55:08

MaczetaMaczeta online, to kolejny film akcje geniusza tego typu kina, czuli samego Roberta Rodrigueza. Tytułowy Maczete, to były tajny agent, a obecnie najlepszy nożownik jaki może być. Jest najemnikiem, który wykonuje zlecenia za pieniądze.

 

Pewnego razu dostaje on zlecenie od amerykańskiego senatora. Niestety senator nie chcąc płacić za wykonane zlecenie próbuje zabić Maczete. Ten jednak dzięki swojemu sprytowi uchodzi z tego cało i decyduje się odbyć długą drogę po głowę skorumpowanego senatora. Oczywiście poza ciągłą akcją, przelewającą się krwią w filmie nie może zabraknąć doborowej obsady. Danny Trejo, De Niro, czy Jessica Alba, na pewno przyciągną swoimi osobami tłumy ludzi przed ekrany.

 

Jak pojawiło się nazwisko Alba, to już teraz możemy doszukiwać się jakiegoś romansu, uczucia, czy jakiejś chemii między nią, a  tytułowym Maczete. Oczywiście odpowiedzi na nasze wszystkie pytania znajdziemy podczas oglądania filmu Maczeta online. Moim zdaniem, tak dobrego filmu Roberta Rodrigueza jak Maczete online dawno nie wiedziałem, dlatego uważam, że powinniśmy go obejrzeć za wszelką cenę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Maczeta
Nick: