Dodany: 2011-06-24 08:34:54

Och, Karol 2Och, Karol 2 online to kolejna część przygód słynnego w czasach PRL-u łamacza damskich serc, czyli Karola. W rolę obecnego Karola cielił się Piotr Adamczyk, który nie potrafi kochać tylko jednej kobiety, a dzieli swoje uczucie między cztery niezwykle piękne damy.

 

Taka sielanka toczy się aż do momentu kiedy całkiem przypadkiem dziewczyny odkrywają, że nie są tą jedyną w życiu Karolka. Od taj pory zaczyna się istna komedia. Niesamowicie śmieszne sytuacje, rozmowy na najwyższym poziomie żartu, gagi, czy rozwiązania jakie spotykają Karola powodują, że z naszej twarzy nie schodzi uśmiech. Poza tym coś takiego jak polskie kino komediowe może zawsze dawać nam kilka dodatkowych plusów, bo nie musimy czytać, a teksty jakie są w dialogach między aktorami zawsze są śmieszne i stoją na najwyższym poziomie. Och, Karol 2 online, to komedia dla całej rodziny.

 

No, może od pewnego wieku w rodzinie, bo w filmie nie zabraknie intymności. Och, Karol 2 online to film, który warto obejrzeć, choćby dla samego porównania go z jego PRL-owskim poprzednikiem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Och, Karol 2
Nick: