Dodany: 2011-06-24 08:31:39

Jak się pozbyć cellulituJak się pozbyć cellulitu, to nie jest jakiś poradnik dla kobiet walczących z tą wadą, wa wręcz przeciwnie, bo jest to bardzo fajna komedia, która dostarcza widzom wielu niesamowitych doznań związanych z jakimiś śmiesznymi sytuacjami.

 

Film opowiada o perypetiach dwóch przyjaciółek, Ewy i Mai, które przypadkowo poznają masażystkę Kornelię. Spotkanie trzech szalonych dziewczyn owocuje niesamowite przygody, które z kolei pokazują prawdę kobiecego świata, czyli to, że nie ma nic gorszego niż natrętny facet, którego pozbycie się może być gorsze od zrzucenia wagi etc. Dziewczyny, których życie jest naprawdę bardzo bogate w różnego rodzaju przygody toczą wojnę właśnie z takim typami mężczyzn.

 

Rywalizacja ta powoduje powstawanie różnych komicznych sytuacji, a teksty jakie padają czasem są na najwyższym poziomie żartów. Jak się pozbyć cellulitu online to polska komedia, która na pewno zapadnie nam w pamięci na bardzo długo. Osobiście jestem zdania, że warto chodzić na polskie filmy do kina, ponieważ daje to nam szansę za tworzenie nowych produkcji, które na pewno będę coraz to lepsze. Jak się pozbyć cellulitu, to komedia warta obejrzenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak się pozbyć cellulitu
Nick: