Dodany: 2011-06-24 08:19:52

NiezniszczalniNiezniszczali online, to film, który został nakręcony przez genialnego aktora, którym jest Sylwester Stallone. Oczywiście popularny „Rocky” jako reżyser przyciągnął do obsady swojego filmu, wszystkich najbardziej charakterystycznych aktorów w współczesnym kinie.

 

Jason Statham, Dolph Lundgren, Jet Li, Bruce Willis i wiele innych gwiazd w jednym miejscu spowodowało, że Niezniszczalni online stali się jednym z najbardziej oczekujących filmów. Film mówi nam o grupie najemników dowodzonych przez Barney'a Rossa (Sylwester Stallone), który musi udać się na wyprawę, gdzie wspólnie ze swoimi współtowarzyszami będzie musiał stawić czoła latynoskiemu dyktatorowi i po raz kolejny uratować świat.

 

Oczywiście w filmie nie zabraknie pięknych kobiet, dla których warto wstąpić do piekła po raz kolejny. Jak potoczy się misja ratowania świata, czy na pewno uda się wrócić cało z akcji i czy przyjaźń przetrwa największe próby? O tym dowiecie się oglądając film Niezniszczalni online, który jest genialną akcją w doborowej obsadzie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niezniszczalni
Nick: