Dodany: 2011-06-24 07:49:31

Śluby panieńskieŚluby panieńskie online to adaptacja komedii Aleksandry Fredry. Bardzo młoda i znana obsada, która powoduje coś takiego, że wszyscy chcą obejrzeć ten film bez względu na to, że jest to lektura szkolna.

 

Borys Szyc, Maciej Stuhr, Rober Więckiewicz, Marta Żmuda- Trzebiatowska, to tylko nie liczne przykłady polskich charakterystycznych aktorów, którzy tam zagrali. Śluby panieńskie online, to nic innego jak miłość na wesoło. Albin i Gustaw, to osoby, które rywalizują z dwiema dziewczynami, Klarą i Anielą, które z kolei spiskują i są zagorzałymi przeciwniczkami mężczyzn. Historia prosto z Fredrowskiej komedii, którą każdy z nas zna. Genialni aktorzy, którzy potrafią doskonale pokazać nam coś takiego jak przezabawne gagi i sytuacje, która powodują śmiech i łzy u nas.

 

W całości chodzi o dobrą zabawę i pokazanie żartem wojny damsko– męskiej, która zawsze kończy się miłością. Osobiście jestem fanem komedii Fredry, a jak ocenę filmu pozostawię wam moi drodzy. Śluby panieńskie online to film, który warto zobaczyć ponieważ może on nam dać naprawdę wiele, zwłaszcza jeżeli chodzi o śmiech:)  .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Śluby panieńskie
Nick: