Dodany: 2011-06-22 14:47:23

Kwiat pustyni Kwiat pustyni online, to doskonały film, który pokazuje nam, że historia „Kopciuszka” może nam się przytrafić w współczesnym świecie. Kwiat pustyni online, to bardzo fajna opowieść o życiu w krajach, gdzie wybór miłości swojego życia nie istnieje, a dzieci są sprzedawane przez swoich rodziców.

 

Tak właśnie jest z 13-letnią Waris, która za sprawą ojca musi poślubić dużo starszego od siebie mężczyznę, który przed nią miał już 4 żony. Dziewczyna nie godząc się z decyzją, w nocy żegna się z swoim ukochanym bratem i wyrusza na podbój świata, a dokładnie do rodzinnego miasta jej matki, gdzie bliscy w trosce o jej bezpieczeństwo wysyłają ją do Londynu do pracy. Po osiągnięciu pełnoletności grozi jej deportacja z Anglii.

 

W tym czasie poznaje kogoś takiego jak Terry, słynny fotograf. Decyduje się na sesje zdjęciową u niego. Czy to będzie dobry wybór Waris, jak dalej potoczą się jej losy? Tego wszystkiego dowiemy się oglądając Kwiat pustyni online. Scenariusz do filmu napisało życie, więc naprawdę warto jest go obejrzeć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kwiat pustyni
Nick: