Dodany: 2011-06-22 14:43:28

Jak zostać królemJak zostać królem online, to film opowiadający historię jednego z najważniejszych monarchów angielskich w historii. Książę Albert, to postać, która ma ogromne problemy z wysławianiem się, a co za tym idzie bardzo słabo wypada na jakiś wystąpieniach publicznych.

 

Po śmierci swojego ojca (Edwarda VII), książę Albert musi zasiąść na tronie jako Jerzy VI. Wtedy to decyduje się na pomoc w zwalczeniu swojego ogromnego problemu jakim jest wspominany wcześniej problem z wysławianiem się. Jedynym sposobem na pozbycie się wstydliwego problemu jest skorzystanie z pomocy specjalisty, który na dość niecodzienne metody w walce z wadami wymowy.

 

Podczas walki rodzi się przyjaźń, która później powoduje, że Jerzy dzielnie stawia czoło w walce z hitlerowskim najeźdźcą. Jak zostać królem online, budzi wśród oglądający bardzo różne uczucia. Momentami śmieszmy, momentami ciężki i trudny. Moim zdaniem film Jak zostać królem online to kino, które naprawdę warto zobaczyć i które wpłyną zdecydowanie lepiej na postrzeganie ludzi, którzy mają problemy z wymową..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zostać królem
Nick: