Dodany: 2011-06-22 14:38:30

ZaplątaniMiłość, przygoda i wolność, to są rzeczy o których marzy każda księżniczka, która zamknięta jest w swojej wieży. Tak samo jest w bajce Zaplątani online. Główna bohaterka tejże bajki, Roszpunka zamknięta jest w wysokiej wieży na odludziu skąd marzy o właśnie o tych standardowych rzeczach.

 

Oczywiście, żeby to wszystko przeżyć potrzeba do tego rycerza. Wprawdzie główny bohater, Flynn nie jest księciem z bajki, a wręcz przeciwnie, jest łotrzykiem, który ucieka ciągle przed jakimiś rozbójnikami. W jednej z takich ucieczek trafia do wieży Roszpunki. Dziewczyna widzi w nim potencjalną szansę na przygodę życia, dlatego decyduje ruszyć z nim na podbój świata. Pełna temperamentu i charakteru księżniczka o blond włosach, które skrywają w sobie tajemną magię w połączeniu z zawadiackim charakterem Flynna jest gwarancją dobrej zabawy.

 

Poza tym jak dalej potoczą się losy Roszpunki i Flynna dowiemy się oglądając bajkę do końca. Oczywiście uważam, ze warto jest oglądać bajki, ponieważ one dużo uczą i rozśmieszają. Zaplątani online to sposób na rozrywkę i dobrą zabawę. Poza tym w bajce Zaplątani online będziemy mieli mnóstwo śmiesznych gagów, które będą mówione przez najlepszych i najbardziej charakterystyczne głosy w Polsce.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zaplątani
Nick: