Dodany: 2011-06-22 14:31:56

Polowanie na czarownice Polowanie na czarownice online, to przykład filmu, gdzie możemy spotkać nie tylko znanych całemu światu aktorów, ale również starożytną walkę dobra ze złem w bardzo klimatycznym aranżu średniowiecznych krucjat krzyżowych.

 

W role głównych bohaterów wcieliła się dwójka znanych aktorów, Behmen (Nicolas Cage), Flensor (Ron Pearlman), którzy są rycerzami walczącymi w imię Boga. W pewnym etapie swojego życia, decydują się na coś takiego jak opuszczenie zakonu i nie branie udziału w dalszych krucjatach. Wspólnie decydują się na powrót do rodzinnego miasta. Tam zostają zaatakowani i wtrąceni do lochów.

 

Kardynał zarządzający miastem informuje ich o tym, że tereny Europy nawiedziła straszna zaraz, którą sprowadziła trzymana w lochach wiedźma. Zadaniem, które ma być ucieczką od śmiercie dla Behmena i Flensora jest dostarczenie dziewczyny do miasta mnichów Severac. Jak przebiegnie podróż i czy dziewczyna okaże się naprawdę wiedźmą? A może przeżyjemy jakieś inne zakończenie/ o tym dowiemy się oglądając Polowanie na czarownice online. Moim zdaniem Polowanie na czarownice online to bardzo ciekawy film, który każdy z nas powinien obejrzeć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Polowanie na czarownice
Nick: