Dodany: 2011-06-22 14:21:27

Saga Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu online, to przykład filmu, który zdobył swoją popularność, dzięki doskonałej obsadzie aktorskiej i przede wszystkim temu, że zderza ze sobą trzy światy. Wampiry, wilkołaki i ludzie, to właśnie te trzy światy.

 

Saga zmierzch Księżyc w nowiu online to już druga część filmowej sagi stworzonej na podstawie znanego wszystkim bestselleru Stephenie Mayer. Główna bohaterka, Bella jest w związku z wampirem, Edwardem. Wszystko toczy się bardzo sielankowo, aż do dnia 18- nastych urodzin Belli, w którym dochodzi do rzeczy, która definitywnie przekreśla ich dalszy związek. Bella załamana rozstaniem z ukochanym zamyka się na cały świat. W powrocie do rzeczywistości pomaga jej przyjaciel z dzieciństwa, Jacob, który kryje w sobie niezwykłą tajemnicę... między przyjaciółmi dochodzi do czegoś więcej niż tylko przyjacielskich relacji. Niestety wszystko psują znów wampiry, a dokładnie jedna z wampirzyc, która miała wizję z śmiercią Belli.

 

Rozczarowany Edward rusza do Volturi, gdzie będzie chciał poprosić o śmierć by móc się spotkać z ukochaną. Bella dowiedziawszy się o tym porzuca wszystko i rusza na pomoc ukochanemu... czy zdąży i jaki będzie finał tej rozgrywki, to już dowiemy się z samego filmu. Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu online to kina dla wszystkich, ale niezwykle przystojny Robert Pattinson powoduje, że ten film oglądają głównie nastolatki.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu
Nick: