Dodany: 2011-06-22 14:11:36

Sala samobójcówSala samobójców online, to chyba jeden z najpopularniejszych polskich filmów ostatnich lat. Poza popularnością film zbiera naprawdę dobre opinie i otrzymuje różne nagrody na festiwalach filmowych. Film Jana Komasy porusza naprawdę bardzo dużo problemów, z którymi borykają się współcześni ludzie.

 

Przede wszystkim mowa tu o młodych ludziach takich jak bohater filmu, Dominik. Postać Dominika jakiego poznajemy na początku filmu to postać niezwykle barwna, która w ogóle nie powoduje w nas takich odczuć, że ten chłopak może stać się zupełną przeciwnością. Dominik w chwili poznania ma tak naprawdę wszystko. Bogatych rodziców, pieniądze na wszystko o czym tylko zapragnie, najładniejszą dziewczynę w całej szkole. W pewnym momencie poznaje w sieci pewną postać, która go bardzo intryguje i co za tym idzie pociąga.

 

Ta wprowadza go do tytułowej sali samobójców, gdzie nie ma już odwrotu. Sala samobójców online to film, który pokazuje dwa światy, w których żyje polska młodzież. Realny świat i ten wirtualny, które są jak ogień i woda. Sala samobójców online, to film godny polecenia, który naprawdę jest bardzo dobrze zrobiony jak na polskie warunki i przede wszystkim porusza problemy o jakich nie zdajemy sobie sprawy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sala samobójców
Nick: