Dodany: 2011-06-22 14:03:00

Wybuchowa paraWybuchowa para online, to przykład kina akcji, który jest na dość wysokim poziomie. Przede wszystkim musimy zaznaczyć, ze taki film jak Wybuchowa para online charakteryzuje się doskonalą obsadą aktorską.

 

W pustać głównego bohatera, Roya Millera wcielił się sam Tom Cruise,  a w kobiecą role główną sama Cameron Diaz, która gra June Havens. Roy to tajny agent, który spotyka się z June podczas lotu samolotem, w którym to zabija pilotów i ratuje życie pasażerom poprzez awaryjne lądowanie.

 

Tajemniczy i niezwykle przystojny Roy wspólnie przemierza świat z June, która trzyma się obok niego od wydarzeń z samolotu. Dziwne zbiegi okoliczności i przypadłości jakie im zaczynają towarzyszyć powodują coś takiego jak to, że para może liczyć na siebie. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów, którzy z każdą kolejną przygodą zaczynają się w sobie zakochiwać? Dowiemy się oglądając film Wybuchowa para online. Moim zdaniem, ten film akcji jest godny polecenia co powoduje, że naprawdę zapraszam serdecznie do jego oglądania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wybuchowa para
Nick: