Dodany: 2011-06-22 13:53:45

Poznaj naszą rodzinkęPoznaj naszą rodzinkę online, to przykład filmu, który cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Familijne kino, bogate w jakieś sceny śmieszne, w dość dobrej i ambitnej obsadzie jaką jest gra Roberta De Niro, czy chociażby Ben Stiller.

 

Film jest pełen śmiesznych gagów, które w pewien sposób miały parodiować wcześniejsze znane produkcje światowego kina. Jack Byrnes, który średnio toleruje swojego zięcia, wspólnie z swoją małżonkę udają się do swojej córki żeby móc zobaczyć wnuki. Oczywiście podczas pierwszego kontaktu zięcia z ojcem dochodzi do śmiesznych sytuacji, które zaczęte były w pierwszych częściach tejże sagi.

 

Poza tym odwieczne rywalizowanie pomiędzy zięciem, a ojcem powoduje to, że możemy nakręcić jest i milion innych filmów, które zawsze będą śmieszne. Poznaj moją rodzinkę online to film dla rodzin, które lubią się pośmiać w niedzielne popołudnie. Można powiedzieć, że komedia familijna, jaką jest film Poznaj naszą rodzinkę online to idealna sprawa na umilenie chwil z rodziną, czy jakimiś znajomymi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Poznaj naszą rodzinkę
Nick: