Dodany: 2011-06-22 13:49:05

Zemsta futrzakówZemsta futrzaków online, to przykład filmu, w którym każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Osobiście jestem zdania, że musimy czasem decydować się na jakieś rodzinne oglądanie filmów, bo to znacznie zaciska więzi między członkami rodziny.

 

Zemsta futrzaków online, to idealny przykład filmu właśnie takiego, który możemy obejrzeć z mamą, tatą, babcią, dziadkiem. Dan Sanders wraz z rodziną pracuje jako przedsiębiorca budowlany w rejonie parku krajobrazowego w jednym z rejonów Stanów Zjednoczonych. Zamieszkują na prowincji, w przykładowym domu, gdzie w okolicy ma poswatać takie właśnie osiedle. Oczywiście nikt nie bierze pod uwagę tego, że w parku mieszkają zwierzaki, które tak łatwo nie poddadzą się i będą walczyć o swoje.

 

Neal Lyman, szef Dana knuje przed nim spisek, który ma doprowadzić do wycięcia drzew i zbudowania na tym obszarze ogromnego osiedla. Oczywiście, zwierzaki dowodzone przez szopa pracza jak punkt ataku obierają sobie Dana, którego notorycznie atakują. Po pewnym czasie Dan zdaje sobie sprawę z tego jak ważną sprawą jest dom dla tych zwierzą. Staje on na czele armii zwierząt, które wybijają z głowy Neal' owi wszelkie pomysły o budowie na ich terenie osiedla. Zemsta futrzaków online to film, który powinien nam dostarczyć wiele niesamowitych chwil, które spowodują, ze będziemy płakać ze śmiechu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zemsta futrzaków
Nick: