Dodany: 2011-06-22 13:42:26

Londyński bulwarLondyński bulwar online, to przykład filmu, gdzie każdy z nas będzie mógł znaleźć coś dla siebie, a co za tym każdy z nas będzie mógł przeżyć coś fajnego podczas emisjo samego filmu.

 

Londyński bulwar online, to film, gdzie w główną rolę, postać osoby, która po 3-letniej wizycie w wiezieniu wychodzi w końcu na wolność wciela się niesamowity Colin Farrell. Mitchell to osoba, która nie chce już wiązać się z czymś takim jak przestępczość, ale niestety jego czyny jakie miał w przeszłości ciągną się za nim i nie mogąc znaleźć sobie jakiegoś zajęcia jest zdecydowany na powrót do zajęcia z przeszłości. Podczas jednej z imprez wydanych dla jego znajomych, Mitchell otrzymuje możliwość podjęcia legalnego zajęcia.

 

Może być „złotą rączką” dla pięknej aktorki, która jest cały czas nękana przez uciążliwych paparazzich. Przed naszym bohaterem stoją teraz czasy wyboru.. z jednej strony, legalna praca z samotną i piękną aktorką, a z drugiej praca dla świata mafijnego, który zaczyna się upominać o swojego dobrego człowieka... co zrobi Mitchell? Jakich wyborów dokona? O tym przekonacie się podczas oglądania filmu Londyński bulwar online..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Londyński bulwar
Nick: