Dodany: 2011-06-22 13:34:42

Czarny ŁabędźCzarny łabędź online, to film, który zdobył bardzo dużo nagród na różnych festiwalach filmowych na całym świecie. Film nawiązuje do klimatów ściśle związanych z tematyką tańca, a dokładnie baletu.

 

Główna bohaterka, Nina (Natalie Portman) to baletnica, która zawsze marzyła w swoim życiu o tym, żeby zagrać w najsłynniejszym balecie świata, jakim jest Jezioro Łabędzie. Oczywiście jak to w życiu bywa, dzięki ciężkiej pracy marzenia Niny mogą w końcu się spełnić, gdyż dyrektor teatru chcę zastąpić kimś innym obecną primabalerinę i w pierwszej kolejności wybór pada właśnie na Ninę, ale nagle jako konkurencja przybywa jej ktoś taki jak Lily, która jest niezwykle utalentowaną baletnicą.

 

Obie dziewczyny zaczynają rywalizację o główną rolę księżniczki Odetty. Biały i czarny łabędź, to dwa oblicza księżniczki z jakimi muszą sobie poradzić obie baletnice. Oczywiście biały łabędź to uosobienie Niny, a czarny, jej konkurentki. Niestety w pewnym momencie wydarzenia z życia Niny wpływają na nią tak, że odkrywa w sobie mroczą część swojego charakteru, która idealnie pasuje do roli tytułowego czarnego łabędzia. Czarny łabędź online to film poruszający wile innych kwestii życiowych. Jak ktoś lubi rywalizację, walkę z życiowymi przypadłościami to film Czarny Łabędź online jest idealny dla niego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czarny Łabędź
Nick: