Dodany: 2011-06-22 13:28:42

Sucker PunchKino akcja, które łączy w sobie jakieś alternatywne światy, to bardzo popularna sprawa w dzisiejszych czasach. Takim właśnie filmem jest Sucker Punch online. Młoda Baby Doll, (główna bohatera filmu) zostaje umieszczona przez swojego ojczyma w zakładzie dla psychicznie i umysłowo chorych.

 

Tam za klika dni na przejść zabieg lobotomii. Jednak przed zabiegiem tworzy ona wyimaginowany świat, w którym walczy ze złem. By nie wpaść w ręce złoczyńcy, który ją ściga w tym świecie musi odnaleźć 5 magicznych przedmiotów, które dają jej w pewien sposób bezpieczeństwo. Tak właśnie wspólnie z 4 innymi pacjentkami z tego szpitala decyduje się samotnie ruszyć na podbój świata.

 

Akcja w dwóch równoległych światach to znak rozpoznawczy tego filmu. Piękne aktorki i klimaty lat 50 XX wieku oraz świata prosto z gier komputerowych sprawiają, że chce się oglądać ten film. Sucker Punch online, to kino dla każdego z nas. Osobiście uważam, ze film Sucker Punch online jest bardzo godny polecenia i każdy powinien go obejrzeć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sucker Punch
Nick: