Dodany: 2011-06-22 13:24:00

Rio Bajki wypuszczane na duży ekran to ostatnio bardzo popularna sprawa, tak więc musimy czasem przełknąć coś takiego jak fakt, że musimy wybrać się z naszym dzieckiem na właśnie taką produkcję.

 

Osobiście uważam, ze pomysłowa bajka, pełna jakiś śmiesznych gagów i bogata w jakieś komiczne teksty może okazać się lepsza od niejednej produkcji, która jest bardzo rozreklamowana. Moim zdaniem korzystanie z czegoś takiego jak bajka w kinie to idealna sprawa dla każdego członka naszej rodziny. Rio online, to nowość na ekranach kina, która spełnia wszystkie punkty dobrej bajki. Młoda papuga, która jest otwarta na świat i z chęcią chce go poznać decyduje się wyruszyć z prowincjonalnego miasteczka by przeżyć podróż swojego życia. Jako cel podróży obiera sobie Rio de Janeiro.

 

Oczywiście po drodze spotyka ją mnóstwo przygód, które wywołują u nas śmiech, łzy, zmartwienie. Poza tym poznaje również dużo ciekawych i interesujących zwierząt, które pomagają jej w tej podróży. Osobiście uważam, że Rio online, to bajka, którą powinien obejrzeć każdy z nas. Tak więc nie ma na co czekać, tylko trzeba zabierać dzieci na Rio online..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rio
Nick: